Po raz trzeci nasz trener Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytet Warszawski Bartłomiej Szotyński został wybrany do drużyny mistrzów Fundacji Lotto w ramach programu Kumulacja Aktywności.

Program skierowany jest dla dzieci w wieku 11 lat i starszych, którego celem jest zarażenie sportem w tym przypadku żeglarstwem. Zajęcia p.t. „Z wiatrem przed siebie” odbywają się na obiektach AZS w Zegrzu i Warszawie dwa razy w tygodniu. Jesienią i zimą dzieci uczęszczają na zajęcia ogólnorozwojowe w ramach przyjętego programu gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej na basenie, sali gimnastycznej lub w terenie. W ramach programu dziecko skorzysta z zajęć całkowicie bezpłatnie.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 19 września nad Zalewem Zegrzyńskim. Prosimy o kontakt z trenerem pod numerem tel. 666 976 001.  Nabór jest otwarty i ciągły w ramach limitu miejsc. Zajęcia potrwają do końca maja 2021.

https://www.fundacjalotto.pl/kumulacjaaktywnosci/

W ubiegłorocznej edycji spośród 20 dzieci 13-ro z nich kontynuuje żeglarstwo w naszym Klubie przygotowując się do swoich pierwszych regat.

Serdecznie zapraszamy !

Kategorie: Akademia