KidsCore Camp w dwóch terminach 07 – 14.08.2021 i 14-22.08.2021r.

Obóz sportowo – żeglarski dla wszystkich dzieci Akademii KidsCore.

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy Państwa dzieci w wieku na Mazury do Wilkas (k. Giżycka) nad jezioro Niegocin. W komfortowym i bezpiecznym ośrodku sportowo – wypoczynkowym AZS Wilkasy spędzimy aktywnie czas pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i instruktorskiej o specjalizacjach sportu, animacji i żeglarstwa.

Każdy obóz zakończymy igrzyskami KidsCore, w których dzieci powalczą o swoje pierwsze lub kolejne sportowe medale. Będzie to dopiero początek sportowej przygody Waszych pociech, ponieważ proponujemy kontynuację rozwoju w sekcji żeglarskiej AZS Uniwersytet Warszawski już od pierwszego weekendu września nad Zalewem Zegrzyńskim, a zimą na nartach i cieplejszych krajach na wodzie.

Zapraszamy, zespół KidsCore

Region

Akwen gwarantuje wspaniałą żeglarską przygodę. Jezioro Niegocin jest trzecim pod względem rozmiarów akwenem w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, połączone na północy z jeziorem Kisajno (część jeziora Mamry) przez kanały.  Chcący przepłynąć na jezioro Kisajno mogą wybrać dwie drogi. Pierwsza z nich to wschodni Kanał Giżycki prowadzący przez Giżycko. Druga prowadzi przez Kanał Niegociński do jeziora Tajty i dalej przez krótki Kanał Piękna Góra. Na południu przez sieć jezior i kanałów można dotrzeć do jeziora Tałty i dalej na Jezioro Mikołajskie i Śniardwy.

Młodzi uczestnicy campu stawią czoła pierwszym wyprawom żeglarskim zdobywając żeglarskie doświadczenie.

Zakwaterowanie, wyżywienie i infrastruktura

Uczestnicy campu przebywać będą w kompleksie sportowo – wypoczynkowym AZS WILKASY z bezpośrednim dostępem do przystani, obiektów sportowych, zamkniętej plaży. Niezależny pawilon dla uczestników gwarantować będzie bezpieczeństwo i komfort.

Wyżywienie składa się z 3 posiłków dziennie oferowanych w przez hotelową stołówkę.  Dla dzieci ze specjalną dietą wegetariańską (na życzenie) oraz bezmleczną i bezglutenową (zgodnie z zaleceniami lekarza) zamówimy oddzielne posiłki. W ciągu dnia na bieżąco dzieci otrzymają dostęp do wody i owoców. W trakcie obozu odbędzie się tradycyjnie palenie ogniska z pieczeniem kiełbasek i chleba.

Obóz

Podczas KidsCore Camp zajęcia realizowane są w podgrupach z uwzględnieniem wieku i umiejętności z wszechstronnym programem zajęć: żeglarstwo jako wiodąca dyscyplina na łódkach klasy Optimist i Laser, żeglowanie na Omegach, pływanie, zajęcia sportowe ogólnorozwojowe, rajdy rowerowe, podchody nocne, gry zespołowe na stadionie lub hali.

W ostatnich dniach odbędą się igrzyska KidsCore, w których młodzi sportowcy wystartują w regatach oraz w wybranej przez siebie dyscyplinie sportu spośród przewidzianych na campie. Podczas ceremonii zakończenia i podsumowana campu wręczone zostaną medale, dyplomy i upominki.

Prosimy o wyposażenie dzieci w niezbędną odzież sportową do treningów (dres, krótkie spodenki) i obuwie oraz uprawiania sportów wodnych: m.in. strój kąpielowy (2 kpl), bieliznę termoaktywną, czapkę przeciwsłoneczną, wind top lub inna lekką kurtę (ewentualnie sztormiak tj. kurtka i spodnie),  buty piankowe żeglarskie.  Na miejscu do dyspozycji będą kapoki.

Zajęcia ogólnocampowe (wieczorne)

Organizowane są najczęściej po kolacji w ramach, których organizowane są: zabawy drużynowe, konkursy, projekcja filmów z zajęć na wodzie. Każda z tych aktywności realizowana jest za pomocą wcześniej przygotowanego scenariusza, ma swój niepowtarzalny klimat.

Fotorelacje

Zapraszamy do oglądania bieżących relacji zdjęciowych i filmowych, które udostępnimy na naszej stronie oraz fanpage’u. Fotorelacje mają charakter codziennego reportażu z życia campowego i może się zdarzyć, że nie obejmą wszystkich uczestników w danym dniu.

 

Transport

07.08 – własny lub busami za dopłatą (100zł w jedną stronę. Ilość miejsc ograniczona).

14.08 – możliwość transportu dzieci autokarem (za dopłatą) – wymiana turnusów.

22.08 – własny lub busami za dopłatą (100zł w jedną stronę. Ilość miejsc ograniczona).

Ubezpieczenie

Uczestnicy ubezpieczeni są na czas trwania obozu w Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group na kwotę 6.500 zł (Standard), 25.000 (Komfort) lub 65.000 zł (Sport) w zależności od pakietu, który wybrali podczas rejestracji w AZS. Zalecamy zawarcie dodatkowego ubezpieczenia prywatnie.

Cena campu

I turnus 07-14.08 – 1900zł – Laser 4.7

II turnus 14-22.08 – 2160zł – Optimist gr. B, C i D

Osoby zainteresowane uczestnictwem dziecka na obu turnusach prosimy o bezpośredni kontakt do Bartłomieja Szotyńskiego tel. 666 976 001 po specjalną zniżkę.

Ceny zawierają m.in. :
• pełną realizację programu łączącego wszystkie zajęcia tematyczne, zajęcia uzupełniające oraz gry i zabawy wieczorne;
• sprzęt (nie dotyczy Laserów i Optimistów certyfikowanych) i materiały niezbędne do przeprowadzenia programów;
• zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowo – szkoleniowym;
• pełne wyżywienie (3 posiłki) woda, owoce (1 rodzaj dziennie) dostępne cały dzień;
• całodobową opiekę trenerów – wychowawców i instruktorów na lądzie i wodzie ze sprzętem asekuracyjnym;
• podstawową opiekę medyczną;
• ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Na terenie campu obowiązują ograniczenia w korzystaniu z telefonów komórkowych oraz elektroniki. Dzieci będą mogły używać swoich telefonów w czasie ciszy poobiedniej. Na campie nie wolno korzystać z żadnego sprzętu elektronicznego typu tablety, PSP, aparaty fotograficzne, zegarki z internetem itp. Sugerujemy, aby takie urządzenia pozostawić w domu (urządzenia przywiezione na camp będą zdeponowane w sejfie i zwrócone uczestnikom ostatniego dnia pobytu).

Konto do wpłat za camp

nr. rachunku: 91 1240 6218 1111 0000 4619 8538

właściciel rachunku: AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI, ul. Krakowskie Przedmieście 24, 00-325 Warszawa

tytułem KidsCore Camp Wilkasy 2021 [termin, Imię i nazwisko dziecka].

Termin wpłat całej kwoty za obóz upływa 12.07.2021. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki w wysokości 500 zł.

Dokumenty do pobrania

oświadczenie rodziców

oświadczenie lekarza

Adres do korespondencji:

AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI, ul. Dobra 56/66, pokój 162, 00-312 Warszawa

Kontakt (zapisy):

Bartłomiej Szotyński, tel. +48 666 976 001

e-mail: info(at)kidscore.pl

https://www.facebook.com/AzsTeamSailing

Kategorie: Lato 2021