KidsCore Academy to ciągły i systematyczny rozwój dzieci przez cały rok. 

Grupa naborowa KidsCore Fun i grupa początkująca regatowa KidsCore Rookies to nasz narybek żeglarski.  Do naszych grup szkolenia początkowego można dołączyć w każdej chwili. Trenujemy stacjonarnie cały rok, a w okresie wakacji zapraszamy nad Zegrze na mini campy i camp do Wilkas.

Zapisy prosimy kierować telefonicznie pod numerem 666 976 001 lub e-mail: info(at)kidscore.pl. Zimą dzieciaki przygotowują się do kolejnego sezonu podczas sobotnich zajęć ogólnorozwojowych na sali , basenie z instruktorem pływania i kreatywnego warsztatu żeglarskiego z trenerami żeglarstwa. To wszystko na obiektach Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha w Warszawie.

 

 

KidsCore Academy to wspaniała żeglarska przygoda z klasą Optimist dla dziewcząt i chłopców (od 7 lat) w ramach oryginalnej koncepcji programowej opracowanej przez trenerów AZS UW. W ogromnej mierze przywiązujemy uwagę do kształtowania wyjątkowych postaw sportowych, zdrowego i aktywnego trybu życia, kultury osobistej oraz w przyszłości zindywidualizowania ścieżki rozwoju kariery w klasach olimpijskich. Nasze pomysły i pracę opieramy na wiedzy, wykształceniu i doświadczeniu także m.in. naszych wychowanków Kasi Deberny i Annie Weinzieher, które z sukcesami rywalizowały w kraju i zagranicą oraz reprezentowały Polskę na Igrzyskach Olimpijskich pozostając wzorem dla naszych przyszłych pokoleń. W Klubie prowadzimy już 5 grup szkoleniowych Optimista dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat.

   

Zajęcia żeglarskie szkolenia początkowego realizujemy w dwóch miejscach nad Zalewem Zegrzyńskim i w Warszawie. W wakacje zapraszamy na całodzienne aktywności na mini campy do Zegrza i wyjazdowy camp do Wilkas. Stacjonarny program treningowy umożliwi dzieciom nabycie podstawowych umiejętności żeglarskich potrzebnych do samodzielnego żeglowania. W zależności od wieku dziecka takie podstawowe szkolenie trwa od 6 miesięcy do co najmniej roku, a następnie dzieci przechodzą do grupy regatowej.  Zachęcamy do kontaktu z nami i skonsultowania do jakiej grupy szkoleniowej zapisać dziecko.

    

Etapem sportowym rozwoju dzieci jest powołanie i awans do grup regatowych Optimista „B” (kat. do 9, 11, 12 lat) oraz Optimista „A” (do 15 lat).  Dzieci o większych parametrach za zgodą trenerów rozpoczynają szkolenie na Laserze 4.7. Każda grupa regatowa ma już swój całoroczny plan szkoleniowy, a treningi nad Zegrzem wiosną i jesienią odbywają się również w dni powszednie. Latem dzieci spędzają czas na zgrupowaniach, regatach i campach. Schemat szkolenia na życzenie rodzica wysyłamy e-mailem.

DRABINKA SZKOLENIA

GRUPA D (7-9 lat) – KIDSCORE FUN – zajęcia w sezonie nad jeziorkiem Czerniakowskim czwartek i piątek (V-VI oraz IX-X). Opłaty miesięczne nie dotyczą.

GRUPA C (do 12 lat) – KIDSCORE ROOKIES – zajęcia w sezonie nad Zalewem Zegrzyńskim w weekendy. Opłata miesięczna 500zł (IX-VI). Każde dziecko otrzymuje na swoje wyposażenie dedykowaną łódkę wraz z osprzętem, o którą dba i trenuje w sezonie.

GRUPA B (młodzik do 12 lat) – KIDSCORE SPORT – treningi nad Zalewem Zegrzyńskim. Program całoroczny uwzględniający dodatkowo płatne wyjazdy na regaty i zgrupowania. Opłaty miesięczne według statusu zawodnika 400-500zł.

GRUPA A  lub LASER 4.7 (junior młodszy do 15 lat) – KIDSCORE RACE – treningi nad Zalewem Zegrzyńskim. Program całoroczny uwzględniający dodatkowo płatne wyjazdy na regaty i zgrupowania. Opłaty miesięczne według statusu zawodnika 400-500zł.

Dodatkowe informacje

  • 500zł – opłata administracyjna wpisowa jednorazowa na rzecz klubu. Każdy uczestnik/zawodnik otrzymuje pakiet startowy.
  • 100zł – składka członkowska roczna AZS z ubezpieczeniem NNW  http://azs.uw.edu.pl/legitymacja/ (wybieramy sekcję żeglarstwo – KidsCore Academy).
  • Specjalistyczny strój żeglarski. Zapraszamy do naszego partnera MUSTO w Warszawie http://www.mu100.pl/, u którego dla naszych członków zapewnione są specjalne rabaty oraz okazyjne prezenty.

Konto do wpłat za Akademię KidsCore (do 10 dnia każdego miesiąca)

nr. rachunku: 91 1240 6218 1111 0000 4619 8538

właściciel rachunku: AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI, ul. Krakowskie Przedmieście 24, 00-325 Warszawa

tytułem KidsCore. Imię i nazwisko dziecka, miesiąc.

Kontakt (zapisy):

Bartłomiej Szotyński tel. +48 666 976 001, e-mail: info(at)kidscore.pl

Dokumenty do pobrania


Zgłoszenie do KidsCore


Regulamin programu


Oświadczenie zdrowia

Kategorie: Akademia