KidsCore Academy oferuje czartery dla klubów i firm turystycznych następującego sprzętu regatowego:

Optimist szkółkowy

Posiadamy flotę 20 łódek szkolnych. Sprzęt sprawdza się świetnie na półkoloniach i obozach letnich do nauczania początkującego. Jesteśmy w stanie obsłużyć klienta door-to-door dostarczając sprzęt we wskazane miejsce, otaklować i przygotować do zajęć, a nawet wynająć naszego instruktora na czas półkolonii lub obozu.

Optimist regatowy (kadłuby certyfikowane)

Całoroczna ciągłość szkolenia w klubach wymaga nie lada wyzwań logistycznych. Napięty grafik regat i zgrupowań wymaga od ekip poświęcenia kilkuset godzin w ciągu na roku na przejazdy. Z nami wsiadasz do samolotu lub pociągu, a my zajmiemy się resztą. Na miejscu czekają na Ciebie certyfikowane Optimisty 1-5 letnie. Do wyboru dowolne opcje w kompletach lub same kadłuby. Trener może skorzystać z oferty czarteru riba.

PLAN ZIMA 2021/2022

Zapraszamy Was na Hvar do Chorwacji. Jak się dostać? Połączeniem lotniczym np. Warszawa – Split, a później katamaranem bezpośrednio na miejsce. Jeżeli planujesz dojazd samochodem daj nam znać załatwimy zniżkę klubową na przeprawę promową. Walory wyspy i miejscowości Hvar są wyjątkowe. Dla początkujących proponujemy trening w zatoce, a dla zaawansowanych na otwartym akwenie morskim.  Dla aktywnych rodziców wyspa oferuje znakomite ścieżki rowerowe i tanie czartery jachtów. Zimą znajdziecie tam przestrzeń do relaksu w ciszy, sporej ilości słońca i spokojnego miejsca do pracy. Jesteśmy tam do końca kwietnia 2022 roku.

Jeżeli nie macie trenera w klubie również sprostamy tej sytuacji.  Na wyspie będą nasi najlepsi trenerzy. Możesz dołączyć do naszych klubowych zgrupowań lub przeprowadzimy oddzielny dedykowany obóz dla Waszego klubu. Zabukuj termin !

Nasze terminy zgrupowań

28.12.21-07.01.2022r. – FAMILY CAMP Lasery i Optimisty

10-20.03.2022r. – RACE CAMP Lasery i Optimisty

09-19.04.2022r. – FAMILY CAMP Lasery i Optimisty

Pontony trenerskie typu rib produkcji AVA i VSR

  

W naszej flocie mamy do dyspozycji dwa profesjonalne trenerskie riby VSR 5.4 oraz AVA 5.15 zupełnie spod igły. Jeżeli szukasz czegoś tańszego mniejszego też znajdziemy i zaproponujemy. Oba riby będą również zimą dostępne w Chorwacji na miejscu do wynajęcia na treningi.

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt z

Bartłomiejem Szotyńskim

tel. +48 666 976 001

e-mail: bartek.szotynski(at)kidscore.pl lub info(at)kidscore.pl

Kategorie: Akademia