KidsCore Academy to ciągły i systematyczny rozwój dzieci przez cały rok. 

Grupa naborowa KidsCore Fun i grupa początkująca regatowa KidsCore Sport to nasz narybek żeglarski.  Do naszych grup szkolenia początkowego można dołączyć w każdej chwili. Trenujemy stacjonarnie cały rok, a w okresie wakacji zapraszamy nad Zegrze na mini campy i camp do Wilkas.

Zapisy prosimy kierować telefonicznie pod numerem +48 666 976 001 lub e-mail: info(at)kidscore.pl. Zimą dzieciaki przygotowują się do kolejnego sezonu podczas sobotnich zajęć ogólnorozwojowych na sali , basenie z instruktorem pływania i kreatywnego warsztatu żeglarskiego z trenerami żeglarstwa. To wszystko na obiektach Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha w Warszawie.

 

 

KidsCore Academy to wspaniała żeglarska przygoda z klasą Optimist dla dziewcząt i chłopców (od 6 lat) w ramach oryginalnej koncepcji programowej opracowanej przez trenerów AZS UW. W ogromnej mierze przywiązujemy uwagę do kształtowania wyjątkowych postaw sportowych, zdrowego i aktywnego trybu życia, kultury osobistej oraz w przyszłości zindywidualizowania ścieżki rozwoju kariery w klasach olimpijskich. Nasze pomysły i pracę opieramy na wiedzy, wykształceniu i doświadczeniu także m.in. naszych wychowanków Kasi Deberny i Annie Weinzieher, które z sukcesami rywalizowały w kraju i zagranicą oraz reprezentowały Polskę na Igrzyskach Olimpijskich pozostając wzorem dla naszych przyszłych pokoleń. W Klubie prowadzimy już 4 grupy szkoleniowe Optimista dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Najstarszą grupą jest grup A ,która realizuje zaawansowany program szkoleniowy.

   

Zajęcia żeglarskie szkolenia początkowego realizujemy w dwóch miejscach nad Zalewem Zegrzyńskim i w Warszawie. W wakacje zapraszamy na całodzienne aktywności na mini campy do Zegrza i wyjazdowy camp do Wilkas. Stacjonarny program treningowy umożliwi dzieciom nabycie podstawowych umiejętności żeglarskich potrzebnych do samodzielnego żeglowania. W zależności od wieku dziecka takie podstawowe szkolenie trwa od 10 miesięcy do co najmniej roku, a następnie dzieci przechodzą do grupy regatowej B.  Zachęcamy do kontaktu z nami i skonsultowania do jakiej grupy szkoleniowej zapisać dziecko.

    

Etapem sportowym rozwoju dzieci jest powołanie i awans do grup regatowych Optimista „B” (kat. do 9, 11, 12 lat).  Dzieci o większych parametrach za zgodą trenerów rozpoczynają szkolenie na ILCA4. Każda grupa regatowa ma już swój całoroczny plan szkoleniowy, a treningi nad Zegrzem wiosną i jesienią mogą odbywać się również w dni powszednie. Latem dzieci spędzają czas na zgrupowaniach, regatach i campach.

DRABINKA SZKOLENIA

GRUPA D (6-9 lat) – KIDSCORE FUN – zajęcia w sezonie odbywają nad jeziorkiem Czerniakowskim czwartek i piątek (V-VI oraz IX-X). Trenerzy Bartek i Darek sprawią, że pierwszy kontakt z łódką będzie bardzo przyjazny, a fajnie spędzony czas nad wodą niezapomniany.

Zapraszamy dzieci tej grupy do kontynuacji przygody z nami w okresie zimowym w odpłatnych zajęciach na basenie (sobota). Bez obaw, prowadzimy również naukę pływania od podstaw na małym basenie w limitowanej grupie. Z nami zrobisz pierwszy krok jeżeli dziecko nie miało okazji jeszcze nauczyć się pływać. Oswojenie z wodą to podstawa przyszłego młodego żeglarza. Nasze dzieci czują się jak ryby w wodzie. Zapraszamy do kontaktu z nami, umówimy się na lekcję próbą i uzgodnimy z Państwem, do której grupy basenowej zakwalifikować Wasze dziecko. Nasi trenerzy  sprawią, że pływanie będzie znakomitą aktywnością na zimową przerwę od żeglowania.

GRUPA C (do 12 lat) – KIDSCORE SPORT – zajęcia w sezonie nad Zalewem Zegrzyńskim w weekendy. Program 10 miesięczny (IX-VI) przygotowania młodego żeglarza do samodzielnej żeglugi po trasie regatowej z uwzględnieniem podstaw żeglowania na Optimiście oraz windsurfingu.  Te grupy prowadzą trenerzy Michał i Karol. Każde dziecko otrzymuje na swoje wyposażenie łódkę/deskę wraz z osprzętem, o którą dba i trenuje w sezonie. Zimą zajęcia odbywają się na hali , basenie, warsztatach i integracyjnych aktywnościach weekendowych. Dzieci w okresie wiosennym debiutują w regatach na Zalewie Zegrzyńskim.

GRUPA B (młodzik do 12 lat) i ILCA4 – KIDSCORE SPORT+ – treningi nad Zalewem Zegrzyńskim oraz program całoroczny uwzględniający dodatkowe wyjazdy na regaty i zgrupowania. Opłaty miesięczne według statusu zawodnika regulowane każdego roku w zależności od budżetu sekcji.  Istnieje możliwość korzystania ze sprzętu klubowego (certyfikowanego) na zasadach ogólnych.

Po zakończeniu szkolenia w KidsCore Academy zawodnicy przechodzą do szkolenia wyczynowego w klubie.

Dodatkowe informacje

  • 400zł – opłata wpisowa jednorazowa na rzecz sekcji klubu (do grup Optimist).
  • 1000zł – opłata wpisowa jednorazowa na rzecz sekcji klubu dla zawodników ILCA transferowych (z innych klubów).
  • 120zł – składka członkowska roczna AZS z podstawowym ubezpieczeniem NNW  http://azs.uw.edu.pl/legitymacja/ (wybieramy sekcję żeglarstwo – KidsCore Academy).
  • Specjalistyczny strój żeglarski MUSTO. Zapraszamy do naszego partnera w Warszawie http://www.mu100.pl/, u którego zapewnione są specjalne rabaty na podstawie ważnej legitymacji AZS UW.
  • Specjalistyczny strój żeglarski ROOSTER. Zapraszamy do naszego partnera w Warszawie https://artexshop.pl/ , u którego na podstawie legitymacji AZS UW uzyskacie rabaty.
  • Opłata miesięczna w grupie D w zależności od zakresu programowego na każdy rok i zakresu dofinansowania.
  • 550zł – Opłata miesięczna w grupie OPT C (wrzesień – czerwiec).
  • 450-600zł – Opłata miesięczna w grupie OPT B / ILCA4 (cały rok) w zależności od statusu zawodnika.

Konto do wpłat za Akademię KidsCore (do 10 dnia każdego miesiąca)

nr. rachunku: 39 1240 6218 1111 0010 5320 5653

właściciel rachunku: AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI, ul. Krakowskie Przedmieście 24, 00-325 Warszawa

tytułem KidsCore. Imię i nazwisko dziecka, miesiąc.

Kontakt (zapisy):

Bartłomiej Szotyński tel. +48 666 976 001, e-mail: info(at)kidscore.pl

https://www.facebook.com/kidscoreacademy

Dokumenty do pobrania

Zgłoszenie do KidsCore (grupa C lub D)

Regulamin programu (grupa C i D)

Oświadczenie zdrowia

Dokumenty dla grup regatowych – prosimy o kontakt z trenerem

Kategorie: Akademia