KidsCore Academy oferuje czartery dla klubów i firm turystycznych następującego sprzętu regatowego:

Optimist szkółkowy

Posiadamy flotę 20 łódek szkolnych. Sprzęt sprawdza się świetnie na półkoloniach i obozach letnich do nauczania początkującego. Jesteśmy w stanie obsłużyć klienta door-to-door dostarczając sprzęt we wskazane miejsce, otaklować i przygotować do zajęć, a nawet wynająć naszego instruktora na czas eventu, półkolonii lub obozu.

Optimist regatowy (kadłuby certyfikowane)

Całoroczna ciągłość szkolenia w klubach wymaga nie lada wyzwań logistycznych. Napięty grafik regat i zgrupowań wymaga od ekip poświęcenia kilkuset godzin w ciągu na roku na przejazdy. Z nami wsiadasz do samolotu lub pociągu, a my zapewnimy logistykę sprzętu. Posiadamy certyfikowane Optimisty 1-5 letnie do czarteru. Ze sprzętu korzystają również nasi klubowi zawodnicy jeżeli nie mają swojego. Najlepsi korzystają z niego bezpłatnie. Do wyboru dowolne opcje w kompletach lub same kadłuby.

PLAN ZIMA 2022/2023

Zapraszamy Was na Hvar do Chorwacji. Jak się dostać? Połączeniem lotniczym np. Warszawa – Split, a później katamaranem bezpośrednio na miejsce. Jeżeli planujesz dojazd samochodem daj nam znać załatwimy zniżkę klubową na przeprawę promową. Walory wyspy i miejscowości Hvar są wyjątkowe. Dla początkujących proponujemy trening w zatoce, a dla zaawansowanych na otwartym akwenie morskim.  Dla aktywnych rodziców wyspa oferuje znakomite ścieżki rowerowe i tanie czartery jachtów. Zimą znajdziecie tam przestrzeń do relaksu w ciszy, sporej ilości słońca i spokojnego miejsca do pracy. Jesteśmy tam do końca kwietnia 2023 roku.

Jeżeli nie macie trenera w klubie również sprostamy tej sytuacji.  Na wyspie będą nasi trenerzy. Możesz dołączyć do naszych klubowych zgrupowań lub przeprowadzimy oddzielny dedykowany obóz dla Waszego klubu. Zabukuj termin !

Nasze terminy zgrupowań

HVAR 28.12.22-08.01.2023r. – FAMILY CAMP ILCA i Optimisty. (Regaty Noworoczne w Optimiści i Puchar Europy ILCA 28-31.12).

TENERYFA FERIE WARSZAWSKIE – RACE CAMP ILCA. Możliwość organizacji w dowolnym terminie.

HVAR 10-19.03.2023r. oraz 18-26.03 (do wyboru i uzgodnienia) – RACE CAMP ILCA i Optimisty.

HVAR 01-11.04.2023r. – FAMILY CAMP ILCA i Optimisty.

Dla wyjazdów z opcją FAMILY organizujemy kwatery dla całych rodzin. Niskie koszty zakwaterowania na wyspie o tej porze roku dają możliwość ekonomicznego spędzenia czasu całej rodzinie podczas świąt.

Pontony trenerskie typu rib produkcji AVA i VSR

  

W naszej flocie mamy do dyspozycji cały rok dwa profesjonalne trenerskie riby VSR 5.4 oraz AVA 5.15. Jeżeli szukasz czegoś tańszego mniejszego też znajdziemy i zaproponujemy. Oba riby będą również zimą dostępne w Chorwacji na miejscu do wynajęcia na treningi.

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt z

Bartłomiejem Szotyńskim

tel. +48 666 976 001

e-mail: bartek.szotynski(at)kidscore.pl lub info(at)kidscore.pl

Kategorie: Akademia