Oferujemy czartery dla klubów i firm turystycznych następującego sprzętu regatowego:

Optimist szkółkowy

Posiadamy flotę 20 łódek szkolnych. Sprzęt sprawdza się świetnie na półkoloniach i obozach letnich do nauczania początkującego. Jesteśmy w stanie obsłużyć klienta door-to-door dostarczając sprzęt we wskazane miejsce, otaklować i przygotować do zajęć, a nawet wynająć naszego instruktora na czas eventu, półkolonii lub obozu.

Optimist regatowy (kadłuby certyfikowane)

Całoroczna ciągłość szkolenia w klubach wymaga nie lada wyzwań logistycznych. Napięty grafik regat i zgrupowań wymaga od ekip poświęcenia kilkuset godzin w ciągu na roku na przejazdy. Z nami wsiadasz do samolotu lub pociągu, a my zapewnimy logistykę sprzętu. Posiadamy certyfikowane Optimisty 1-5 letnie do czarteru. Ze sprzętu korzystają również nasi klubowi zawodnicy jeżeli nie mają swojego. Najlepsi korzystają z niego bezpłatnie w ramach programu Development Team. Do wyboru dowolne opcje w kompletach lub same kadłuby.

PLAN ZIMA 2023/2024

Zapraszamy Was na Hvar do Chorwacji. Tam organizujemy naszą zimową bazę. Jak się dostać? Połączeniem lotniczym np. Warszawa – Split, a później katamaranem bezpośrednio na miejsce. Jeżeli planujesz dojazd samochodem daj nam znać załatwimy zniżkę klubową na przeprawę promową. Walory wyspy i miejscowości Hvar są wyjątkowe. Dla początkujących proponujemy trening w zatoce, a dla zaawansowanych na otwartym akwenie morskim.  Dla aktywnych rodziców wyspa oferuje znakomite ścieżki rowerowe i tanie czartery jachtów. Zimą znajdziecie tam przestrzeń do relaksu w ciszy, sporej ilości słońca i spokojnego miejsca do pracy. Jesteśmy tam do końca kwietnia 2024 roku, a z Laserami na majówkę jedziemy bezpośrednio nad Gardę do Włoch.

Jeżeli nie macie trenera w klubie również sprostamy tej sytuacji.  Na wyspie (marzec i kwiecień 2024) będą nasi trenerzy. Możesz dołączyć do naszych klubowych zgrupowań lub przeprowadzimy oddzielny dedykowany obóz dla Waszego klubu. Na naszej przyczepie podróżują łódki na czarter gotowe do użytku podczas zgrupowań. Zabukuj termin !

Wyjątkowe zgrupowania rodzinne „FAMILY CAMP”

HVAR 28.12.23 – 07.01.2024r. – ILCA i Optimisty A/B.

HVAR 23.03 – 02.04.2024r. – ILCA i OPTIMIST szkółka. Grupa regatowa Optimista wyjeżdża na regaty do Puli na święta.

Dla wyjazdów z opcją FAMILY organizujemy kwatery dla całych rodzin. Niskie koszty zakwaterowania na wyspie o tej porze roku dają możliwość ekonomicznego spędzenia czasu całej rodzinie podczas świąt.

Pontony trenerskie typu rib produkcji AVA i VSR

  

W naszej flocie mamy do dyspozycji cały rok dwa profesjonalne trenerskie riby VSR 5.4 oraz AVA 5.15. Jeżeli szukasz czegoś tańszego mniejszego też znajdziemy i zaproponujemy. Oba riby będą również zimą dostępne w Chorwacji na miejscu do wynajęcia na treningi.

W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt z

Bartłomiejem Szotyńskim

tel. +48 666 976 001

e-mail: bartek.szotynski(at)kidscore.pl lub info(at)kidscore.pl

Kategorie: Akademia